www.cvonline.hu

Recepciós (titkárnő, titkár)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1086124
lejárt

Számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, kezelése, továbbítása.
  • Vendégek fogadása, kínálása, kiszolgálása
  • Tárgyalók foglalása, rendben tartása
  • Kimenő-, bejövő posta kezelése, iktatása, borítékolása
  • Az iroda általános üzemelésének biztosítása (takarítók felügyelete, konyhai- és irodai fogyóanyagok figyelemmel kísérése és rendelése, hibajavítások megrendelése)
  • Futár-, taxi rendelés
  • Sport bérletek kezelése
  • A közvetlen felettes által adott egyéb, adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás, megbízhatóság és pontosság
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább 2 éves munkahelyi gyakorlat
  • MS Excel, Word, Outlook alapos ismerete
  • Munkaidő: Napi 8 óra, 8.30-17.00 között, fél órás ebédszünettel

Amit kínálunk:

  • Kreatív, családias munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a Link megjelenítése oldalon vagy küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre