www.cvonline.hu

RECEPCIÓS (Teljes és részmunkaidő)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 803543

Épületüzemeltetési piacon működő, magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport keres munkatársakat a következő területre:

Feladatok:
  • Érkező vendégek fogadása, tárgyalók rendjének fenntartása
  • Bejövő telefonhívások kezelése, üzenetek átvétele
  • Bejövő és kimenő levelek kezelése (postai és futárküldemények)
  • Táblázatok készítése
  • Gépelési, adatrögzítési feladatok
  • Egyéb adminisztratív feladatok: fénymásolás, szkennelés, spirálozás
  • Munkatársak támogatása, általános segítségnyújtás
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen irodai környezetben szerzett 2 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség angol nyelven szóban és írásban (interjún teszteljük!)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Gyors problémamegoldás, prioritások felismerésére való képesség
  • Ügyfél-központú, proaktív, együttműködő személyiség
  • Terhelhetőség
  • Precíz, hibamentes adminisztráció
Előny:
  • Saját gépkocsi a munkahely megközelítése miatt előny
Amit kínálunk:
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Fejlődési lehetőség
  • Kulturált környezet
  • Versenyképes bérezés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • 23.ker.
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a Recepciós pozíció megnevezését.