www.cvonline.hu

Recepciós-téli szünetben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 886894
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Partnerünk cégcsoportja világszerte vezető szerepet tölt be az ipari megoldások területén. Termékeik és szolgáltatásaik kiterjednek a kompresszorok, áramfejlesztők, bányászati eszközök, építőipari kéziszerszámok és összeszerelő rendszerek piacára. Téli szünetben recepciós feladatok ellátására keresünk munkavállalót !

Feladatok:

  • Beérkező vendégek fogadása
  • Telefonohívások kezelése, átkapcsolása
  • Napi postabontás, szortírozás
  • Adatrögzítési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Érettségi
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munka vállalása:

  •  alábbi napokon: december 22., 23., 29., 30., 31.
  • betanulás: december 15-19.  között bármely nap

Amit kínálunk

  • bruttó 750 Ft/óra

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka, és tudod vállalni a megjelölt napokat  jelentkezz a honlapunkon történő Link megjelenítéseútján.