www.cvonline.hu

RECEPCIÓS / SZEMÉLYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 647 napja lejárt

 Az SGS Csoport a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 80 000 jól képzett alkalmazott összesen 1 650 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

 Az SGS Hungária Kft., az SGS Csoport leányvállalata, 1991 óta működik Magyarországon.  A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

 Az SGS Hungária Kft. nyíregyházi laboratóriuma új munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA (4400 Nyíregyháza, Ipari Park, Északi 1 utca 5.)

Feladatok:

  • Front office feladatok ellátása (vendégek fogadása, telefonok kezelése).
  • Bejövő-kimenő postai/futár küldemények és számlák kezelése.
  • Személyi asszisztensi feladatok ellátása.
  • Irodaszerek rendelése.
  • Kapcsolattartás szolgáltató cégekkel.
  • Tárgyalótermek előkészítése, vendégek kiszolgálása.
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése aláírásra.

Szakmai elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves munkatapasztalat.
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban.
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Személyiségbeli elvárásaink:

  • Nyitott és határozott személyiség.
  • Ügyfélközpontú és megoldás-orientált gondolkodásmód.
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság.
  • Minőségközpontúság.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

A cégről további információkat itt talál: Link megjelenítése.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol