www.cvonline.hu

Recepciós - személyi asszisztens

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Budapesti székhelyű cég igazgatóságára keresünk

recepciós - személyi asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • Igazgató munkájának segítése
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, partnerekkel
  • Időpontok egyeztetése
  • Telefonok kezelése, üzenetek továbbítása
  • Vendégek fogadása
  • Bejövő- és kimenő posta kezelése, regisztrálása
  • Fénymásolás, iratlefűzés
  • Csomagküldés, futárszolgálat megszervezése
  • Tárgyalók előkészítése, rendben tartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Könyvelő irodában vagy pénzügyi osztályon végzett munkatapasztalat előny

Elvárt jövedelem megjelöléssel és fényképpel ellátott jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol