www.cvonline.hu

Recepciós (Ref.szám: NB-1241)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.07.02.
Hirdetés azonosító: 943594

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Min. középfokú végzettség
  • Határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó és kiváló kommunikációs képesség

Feladatok:

  •  Az érkező vendégek fogadása
  •  Bekészítések előkészítése
  •  Védőeszközök kiadása vendégek részére (köpeny, sarokpánt)
  •  Kimenő és bejövő posta iktatása, szortírozása
  •  Bejövő telefonhívások fogadása
  •  Tárgyalók rendjének fenntartása

A munkáltató ajánlata:

  • 6 órás munkaidő (6-12)
  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára keres munkatársat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1241-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)