www.cvonline.hu
Recepciós (Referenciaszám: PJ4799)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1071918

Partnercégünk V. kerületi központjába keresünk részmunkaidős munkatársat a következő pozícióba:

Recepciós

Feladatok:
- Partnerek és vendégek fogadása, kiszolgálása
- Telefonhívások kezelése, faxok, e-mailek fogadása
- Postai ügyintézés
- Dokumentumok adminisztrálása
- Társosztályok támogatása

Elvárások:
- Középfokú iskolai végzettség
- Erős, legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) és internet megbízható ismerete
- Nagyfokú önállóság, problémamegoldó képesség, precizitás
- Jó kommunikációs és szervezőkészség

Amit kínálunk:
- Kellemes légkör, dinamikus, fiatalos csapat
- Megbízható munkahely és kulturált környezet
- Részmunkaidő napi 6 óra

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Kövér Katalin kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.