www.cvonline.hu
Recepciós - Office manager (Referenciaszám: PJ2971)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.29.
Jelentkezési határidő: 2015.12.01.
Hirdetés azonosító: 991208
lejárt

A Canon Hungária Kft. megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe, hosszútávra:

Recepciós Office manager

Feladatok:

  • Adminisztratív és szervezési feladatok teljes körű ellátása
  • Az iroda üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása (beszerzés, ügyintézés)
  • Üzleti levelezés lebonyolítása, beérkező és kimenő posta kezelése
  • Pénzügyi folyamataink támogatása, számlakezelés
  • Szolgáltatókkal, szállítókkal való kapcsolattartás
  • Kollégák mindennapi feladatainak adminisztratív támogatása
  • Rendezvények előkészítése
  • Szerződések pontos adminisztrációja
  • Vendégek, partnerek fogadása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó stressz-tűrő és problémamegoldó képesség
  • Dinamikus személyiség

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Munkaidő: H-P: 8-16:30

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szuhai Zsuzsanna kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.