www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

  • A hirdetés 749 napja lejárt

A Saint James Szemészeti Központ 6 éve működő budai szemészeti magánrendelő, a hazai egészségügyi vállalkozási piac dinamikusan fejlődő szereplője. Csapatunkba keresünk egy gyakorlattal rendelkező recepciós munkatársat, aki kézben tartja recepciónkat és felelősségteljesen irányítja azt.

FELADATOK

  • Időpont egyeztetés, orvosaink időbeosztásának menedzselése
  • Betegek fogadása, tájékoztatása, eligazítása
  • Számlázás, készpénzkezelés, bankkártyás terminál kezelése
  • Rendelő rendjének fenntartása
  • Irodai felszerelés beszerzése, készlet figyelés
  • Általános irodai adminisztráció, telefonok fogadása, iktatás, postázás

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú végzettség
  • Jó számítógép felhasználói ismeretek, a MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos használata
  • Angol társalgási szintű nyelvtudás (melyet a felvétel interjú során lesz alkalma bemutatni)
  • Problémamegoldó képesség, határozott fellépés
  • Pozitív hozzáállás, felelősségteljes, "megoldom" szemlélet
  • Proaktív személyiség, aki a csapattal együttműködve, de mégis önállóan teljesíti feladatait
  • Teherbírás, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott, kedves, segítőkész és türelmes személyiség
  • Igényes, ápolt megjelenés

ELŐNYT JELENT

  • További nyelv(ek) ismerete
  • Egészségügyi végzettség, vagy felsőfokú szakképesítés más területen
  • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat
  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Önálló, felelősségteljes munka
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
  • Heti 40 órás munkaidő
  • Azonnali munkakezdés
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol