www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

  • A hirdetés 975 napja lejárt

SEMATIC HUNGÁRIA KFT. új munkatársat keres a következő pozícióba

Feladata:

  • Általános ügyfélszolgálati feladatok – bejövő hívások- és faxok kezelése
  • Külföldi vendégek és ügyfelek fogadása és szükséges dolgok intézése: transzfer, szállás,  étkezés, reprezentáció
  • Bejövő-és kimenő posta kezelése, postakönyv vezetése
  • Irodaszer- és tisztítószer rendelés
  • Dolgozók havi utazási bérletének ügyintézése
  • Dolgozók cafetéria juttatásának ügyintézése
  • Egyéb adminsiztratív feladatok ellátása

Követelmények:

  • Min. középfokú végzettség
  • 1-2 éves munkatapasztalat irodai munka területén,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás – kapcsolattartás a külföldi kollégákkal/vendégekkel
  • Megbízható, precíz személyiség, önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Multinacionális környezet,
  • Béren kivüli juttatások,
  • Bejárási támogatás

Munkavégzés helye: Nyíregyháza – Ipari Park

Amennyiben megfelel a hirdetésbe megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre küldje el hozzánk.

Sematic Hungária Kft., Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő