www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 801430
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Most az egyik nemzetközi piacvezető flottakezelő partner cégünkhöz keresünk recepciós munkatársat Front Desk területre. Ha szeretnéd kipróbálni magad nemzetközi munka környezetben jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Bejövő hívások fogadása, elveszett hívások minimalizálása
  • Hívó / ügyfél   kérdés / kérés / probléma azonosítása, majd a hívás átkapcsolása az illetékesnek
  • Telefonüzenetek felvétele és továbbítása
  • Faxok kezelése
  • Irodai szolgáltatások

  • Konyhák és irodai kínálók feltöltése (napi gyümölcs, kávé, tea, stb.)
  • Kávé, tea, víz stb. felszolgálása a vendégeknek
  • Tárgyalók rendben tartása, bekészítések meetingek előtt
  • Autómosóval való kapcsolattartás, mosások nyomonkövetése
  • Munkatársak kéréseinek kezelése, egyéb megrendelések bonyolítása (pl: ételrendelés, stb)

  • Közjegyzővel kapcsolattartás, időpont egyeztetés, adminisztráció
  •  Számlák ellenőrzése, adminisztrálása
  • Kimenő Posta regisztrálása, bejövő posta bontás, rendszerezés, pecsételés, számla vonalkódolás
  • Gyorsposta (EMS), helyi / helyközi, nemzetközi futárrendelés (rendelés, csomagolás)
  • Porto postával való kapcsolattartás (pl: tértivevényes / ajánlott levelek visszakeresése)
  • Irodaszer leltár, ajánlatkérés, rendelések leadása
  • HR vezető és Office Coordinátor munkájának segítése
  • Minden egyéb olyan feladat, melyet a vezetőség delegál számára

  • Irodaház üzemeltetőjével kapcsolattartás, hibabejelentés nyomonkövetése
  • Takarító céggel való kapcsolattartás, hibabejelentés nyomonkövetése
  • Kávé-, snack-automaták üzemeltetőivel kapcsolattartás, hibabejelentés nyomonkövetése
  • Catering rendelés
  • Ballonos vízrendelés, kapcsolattartás

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önálló, precíz, gyors és hatékony munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Munkaidő: Hétfő és péntek között rugalmasan 2-3 nap,  Szerdai napot mindenképpen tudni kell vállalni!

Amit kínálunk:

  • Bruttó 650 Ft órabér
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!