www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1235896
lejárt

Most a Consequence Europe Magyarország Kft. keres recepcójára diák munkatársakat az I. kerületi irodájába.

Ők egy klasszikus contact centert, illetve kiszervezett ügyfélszolgálatot működtetnek, továbbá fő tevékenységként hátralékkezeléssel foglalkoznak, melyben több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek.

Pályakezdő vagy?
Nem probléma! Főállású, profi munkatársak segítenek majd számodra elsajátítani az új ismereteket, hogy később bátrabb lehess a munka világában.

Szeretnél munkát akár hosszabb távon is?
Ha tanulmányaid mellett időd engedi, akkor itt megtalálhatod a számodra biztonságot nyújtó, rugalmas munkalehetőséget akár több évre is!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, útbaigazítása
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Bejövő és kimenő postai levelekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Jelenléti ívek kezelése, beosztások elkészítése
  • Egyéb irodai kiegészítő tevékenységek

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • MS Excel alapfokú ismerete

Munkaidő:

Rugalmas beosztás mellett, 9:00 - 17:30 között.

Főként: a hétfő reggeleket és a szerdai, csütörtöki és pénteki napokat lefedve

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.200 Ft-os órabér
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos, rugalmas munka hosszú távon
  • Igényes, üzleti munkakörnyezet

Ha szeretnél egy inspiráló csapat tagja lenni, kapcsolatokat építeni, fejlődni és új ismerettséget szerezni, akkor várjuk önéletrajzos jelentkezésed,  az alábbi felületek egyikén: