www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 1049506

Járműipari gyártással foglalkozó multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:
Feladatok:

  • Érkező ügyfelek fogadása
  • Telefonhívások kezelése, információk továbbítása az illetékes kollégák felé
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Általános irodai adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, kedves, önálló személyiség
  • Határozottság, magabiztos fellépés
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlékok
  • Egyéb juttatások
  • Kulturált, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Professzionális szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: 23. kerület

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a fenti e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest