www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1033972

Kiskereskedelemmel foglalkozó német partnercégünk budaörsi központjába keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • A cég központjában érkező ügyfelek fogadása
  • Kimenő és bejövő levelek és csomagok kezelése
  • Hívások fogadása, kapcsolása, üzenetek átadása
  • Tárgyalók rendben tartása, értekezletek előkészítése
  • Adminisztrációs és egyéb szervezési feladatok ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, türelmes személyiség

Juttatások:
  • Multinacionális környezet, stabil vállalati háttér
  • Kiemelt bérezés, hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaidő: Hétfő-Péntek 8:00-16:30

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben a fenti álláshirdetés felkeltette az érdeklődést, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre.

Munkavégzés helye:
  • Budaörs