www.cvonline.hu

Recepciós Munkatárs (teljes munkaidőben)

  • A hirdetés 495 napja lejárt

A CSL Plasma egyike a világ azon vezető plazmagyűjtő vállalatainak, amely teljes mértékben elkötelezett a kiválóság és az innováció mellett. Munkánkkal betegek tízezreinek segítünk, hogy ritka és súlyos betegségük kezelése révén újra egészséges életet élhessenek. Mi, akik a CSL-nél dolgozunk, nap mint nap annak tudatában tevékenykedünk, hogy elkötelezettségünkkel életeket menthetünk, és munkánkkal javíthatjuk a betegek életminőségét.

Miskolcon működő Plazmaferezis Központunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Recepciós Munkatárs
(teljes munkaidőben)

A munkakört betöltő feladata:

  • A központ recepciós részlegének működtetése;
  • A beérkező vendégek, partnerek üdvözlése, fogadása, eligazítása;
  • Felvilágosítás nyújtása a cég szolgáltatásairól;
  • Adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Időpont egyeztetések személyesen, online felületen és telefonon;
  • Telefonforgalom kezelése;
  • A plazmadonorok fogadása, tájékoztatása, maximális informáltságuk biztosítása;
  • A plazmadonorok felvétele a számítógépes rendszerbe;
  • A donorok vitális paramétereinek (vérnyomás, pulzus, stb.) megmérése és rögzítése;
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal;
  • Költségtérítések és donor toborzási díjak kifizetése, dokumentálása.

Elvárt végzettségek, tapasztalatok:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny;
  • Hasonló munkakörben (recepció, ügyfélszolgálat) szerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • Egészségügyi területen szerzett szakképesítés előny;
  • Vénaszúrási ismeretek és gyakorlat előny;
  • Angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office és iOS).

Szükséges készségek és kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • Igényes megjelenés;
  • Ügyfélorientált attitűd;
  • Megbízható, rugalmas, nyitott személyiség;
  • Precíz, pontos, dinamikus munkavégzés;
  • Nagyfokú önállóság és kiváló problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Szeretne a CSL Plasma magyarországi csapatának tagja lenni?
Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, valamint bemutatkozó levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő