www.cvonline.hu
Recepciós munkatárs (Referenciaszám: PJ3903)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.20.
Hirdetés azonosító: 976505
lejárt

Budapesti irodánkba hosszú távra keresünk részmunkaidőbe jelölteket az alábbi pozícióba:

Recepciós munkatárs

Feladatok:
- Érkező vendégek, ügyfelek fogadása és eligazítása
- Recepció területének teljes menedzselése

- Egyéb adminisztratív és irodai jellegű feladatok ellátása

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
- Kiváló kommunikációs és könnyű kapcsolatteremtő képesség
- H-P 12-16-ig tartó munkaidő vállalása

Előny:
- Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Összetartó, fiatalos csapat
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Pócs Anett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.