www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs (QS-6744)

  • A hirdetés 418 napja lejárt

A Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, mely magyarországi leányvállalatához keres Recepciós munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Telefonok, faxok kezelése
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Postai illetve futárküldemények iktatása, feladása, rendszerezése
  • Általános irodai koordinációs feladatok (pl. irodaszerek, nyomtatópatronok, tisztítószerek beszerzése, stb.) ellátása
  • Ügyintézés taxi- és futárszolgálatokkal
  • Szállás és repülőjegy foglalások intézése
  • Üzleti/pénzügyi területek ad-hoc adminisztratív támogatása

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs és szervező készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Precizitás

Előnyt jelent:

  •  Felsőfokú végzettség

 Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol