www.cvonline.hu

Recepciós munkatárs ( napi 6 óra )

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.05.
Hirdetés azonosító: 1086127
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal XI. kerületi piacvezető flottaüzemeltető partnerünk részére keresünk munkatársat kereskedelmi/ügyfélszolgálati területre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Bejövő telefonos ügyintézés, közjegyzővel és a partnerekkel való kapcsolattartás
  • Helyi / helyközi, nemzetközi futárrendelés
  • Postai adminisztráció
  • Irodaszer leltározása, beszerzése
  • Munkatársak kéréseinek kezelése, egyéb megrendelések bonyolítása
  • A beérkező beszállítói számlák kezelése
  • Meetingek előtt targyaló előkészítése, konyhai és irodai kínálók feltöltése

Elvárások:

Munkaidő: hétfő és péntek között 08.00 - 14.00

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret (középhaladó szint), magabiztos kommunikáció szóban és írásban
  • Alapos MS Word és Excel ismeretek
  • Határozott, rátermett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, magabiztos személyiség
  • Ügyfélközpontú magatartás és szolgáltató szemlélet
  • Megoldás orientált szemlélet
  • Jó munkabíró és szervezőkészség
  • Kiemelkedő kooperációs készség
  • Proaktív, nyitott, határozott, stressztűrő személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat