www.cvonline.hu

Recepciós munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 926723
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Nemzetközi kozmetikai cég keres budapesti központjába recepciós munkatársat.

Feladatok:

  • vendégek fogadása
  • beérkező telefonhívások kezelése
  • postabontás

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő: azonnali kezdéssel, hétfőtől péntekig napi 4 órában rugalmasan beosztva

Amit kínálunk:

  • Diákbér: Bruttó 650 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • rugalmas, iskola mellett is végezhető munka

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajz feltöltésével honlapunkon történő Link megjelenítéset követően. Előnyt élvezel, ha azonnal el tudod kezdeni a munkát.