www.cvonline.hu

Recepciós munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 880764
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal fordítóiroda részére keresünk recepciós diákot!

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Fordítási szövegek szerkesztésének ellenőrzése
  • Ügyfélfogadás
  • Postai ügyek intézése

Elvárások:

  • Német nyelvtudás
  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév , érettségi
  • MS Office ismeret, Word felhasználói ismerete
  • heti 5 nap vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 09.00 - 15.00 között (Természetesen 1-1 munkaóra csúsztatása lehetséges)

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 750 Ft-os órabér

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítéseés fényképes önéletrajz feltöltése után.