www.cvonline.hu

Recepciós (bruttó 1085 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.22.
Hirdetés azonosító: 1119294
lejárt

Vezető logisztikai partnercégünk részére - a TNT-hez -  keresünk diák munkavállalót, recepciós munkára.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Beérkező telefonhívások és posta kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Általános irodai adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Munkaidő: Hétfő és Péntek között:  15:30 - 19:00-ig, heti minimum 3-4 napon, alkalmanként napközben 8:00-16:00-ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1085Ft/óra
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • igényes környezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Ha szeretnél egy dinamikus fiatalokból álló csapat tagja lenni, Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none; font-family: "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 13px; text-align: justify; background-color: rgb(245, 245, 245);">regisztráció után várjuk jelentkezésed.