www.cvonline.hu

Recepciós munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1086083
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal XI. kerületi partnerünk részére keresünk diákot recepciós munkakörbe!

Feladatok:

  • Levelek és csomagok kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Telefonok kezelése
  • Irodaszer rendelés

Elvárások:

  • Számítógépes ismeretek,
  • Kommunikációs szintű angolnyelv tudás,
  • Jó kommunikációs készség szükséges.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 660 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a Link megjelenítése követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!