www.cvonline.hu

Recepciós / Marketing asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.07.18.
Hirdetés azonosító: 944782

Pozíció leírása / Job description

Recepciós / Marketing asszisztens pozícióba, Angol nyelvtudással rendelkező munkatársat keresünk az egyik legnagyobb innovatív gyógyszergyártó céghez.

Feladatok:

- Marketing adminisztrációs feladatok ellátása
- Flottamenedzsment adminisztratív támogatása
- Iroda-üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása (beszerzési projektek, tenderek, termékek és szolgáltatások megrendelése)
- Kapcsolattartás külső és belső ügyfelekkel
- Belső kommunikáció támogatása
- Klasszikus recepciós feladatok ellátása: vendégek és telefonok fogadása, postázás, számlák kezelése

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség vagy végzős státusz, preferáltan gazdasági területen, kommunikáció vagy marketing szakon
- Erős középfokú aktív angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret
- Előny recepciós vagy szakmai tapasztalat
- Kiváló kommunikációs és szervezési készség
- Udvarias, segítőkész, ügyfél-orientált attitűd
- Magas szintű problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a