RECEPCIÓS, IRODAI ASSZISZTENS - jó angol nyelvtudással és hasonló tapasztalattal

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 844900
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Recepciósi és pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása.

Feladatkör, felelősségek:    · Személyesen érkező ügyfelek fogadása, kiszolgálása, telefonhívások kezelése

· Elkészült megrendelésekhez kapcsolódó egyszerűbb pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, házi pénztár kezelése, stb.)

· Az irodai adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása (fénymásolás, szkennelés, nyomtatás, Excel és egyéb adatbázisok kezelése)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Recepción/irodai adminisztrációban szerzett min. 2 éves tapasztalat, pénzügyi adminisztrációs tapasztalat előnyt jelent

· Minimum középfokú végzettség (érettségi)

· MS Word és Excel magas szintű gyakorlati ismerete

· Ügyfélképes megjelenés

· Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

· Határozott, ügyfélközpontú fellépés, pozitív kisugárzás

· Jó szervező és lebonyolító készség

· Megbízhatóság, önálló munkavégzésre való képesség

JELENTKEZÉSÉT ANGOL ÉS MAGYAR NYELVŰ, FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL ÉS A BÉRIGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL VÁRJUK!

Nyelvtudás:    Aktív, min. erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy közepes méretű, nyomdai és grafikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.