www.cvonline.hu

Recepciós & HR Asszisztens

  • A hirdetés 411 napja lejárt

A Haldex egy multinacionális vállalat, amely haszongépjárművek fék- és levegő rendszeréhez kapcsolódó termékek fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Üzleti partnereink főleg nehéz gépjárműveket, buszokat és vontatmányokat gyártanak. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató- fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk.

Az alábbi pozícióra keresünk új kollégát magyarországi gyártó telephelyünkre:

A munkakört betöltő fő felelőssége a vállat recepciós feladatainak ellátása, a vállalathoz érkező vendégek koordinációja, a beérkező levelek, csomagok és telefonhívások kezelése, az Ügyvezető igazgató asszisztenciájának ellátása és a HR osztály munkájának támogatása.

Határozott idejű szerződés (2 év)

Feladatok és felelősségek

  • Recepció irányítása, vendégek fogadása, cégcsoporton belüli- vagy külsős vendégek látogatásának szervezése, lebonyolítása
  • Beérkező telefonhívások kezelése
  • Beérkező és kimenő posta napi szintű nyomon követése és kezelése
  • Az irodai eszközök készleteinek naprakészen tartása
  • Egyéb, közvetlen vezető által kiadott ad-hoc feladatok elvégzése
  • A Gyárigazgató asszisztensi feladatainak ellátása
  • Aktív részvétel különböző HR tevékenységekben (pl. toborzás- kiválasztás, oktatás, stb.) a HR direktor utasításai szerint
  • Belső kommunikáció koordinációja és fejlesztése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felsőfokú végzettség HR területen előny
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, internet)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre, vagy postacímre várjuk: Haldex Hungary Kft., 2255 Szentlőrinckáta, Dózsa György út  93.

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol