www.cvonline.hu

Recepciós / hostess

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Az Implantcenter Fogászati és Szájsebészeti Magánklinika

munkatársat keres francia/angol/orosz/német kommunikációs szintű nyelvtudással

Főbb feladatok:

  • Külföldi és magyar páciensek fogadása, tájékoztatása
  • Telefonok, levelezés kezelése magyar és választott idegen nyelven
  • Kezelési időpontok koordinálása és kiadása
  • Pénzkezelés, páciensek fogászati kezeléseinek számlázása
  • Szervezési és adminisztrációs feladatok, táblázatok vezetése

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű francia/angol/orosz/német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Megbízható, udvarias, pozitív személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség és csapatmunka
  • Minimum középfokú végzettség
  • Flexibilitás kétműszakos munkaidőben (délelőtt, délután)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos és érdekes feladatok
  • Igényes, nemzetközi munkakörnyezet
  • Erős csapatszellem
  • Hosszú távú, biztonságos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Asszisztencia / Adminisztráció
  • Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás állások

Munkavégzés helye:
Budapest, 1024 Margit körút 67.

A leendő pályázóktól fényképes önéletrajzot várunk magyar és az általa beszélt fő nyelven, a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia, Német, Orosz