www.cvonline.hu

Recepciós (heti 20 órás részmunkaidőben)

  • A hirdetés 228 napja lejárt

 A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak. Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Recepciós
(heti 20 órás részmunkaidőben)

Munkakör részletezése, feladatok:

  • napi posta intézése (átvétel és feladás), iktatások (levelek, számlák egyéb küldemények)
  • telefonközpont kezelése, telefonlista frissítése
  • vendégek fogadása, útbaigazítása
  • kapcsolattartás futárszolgálattal
  • dokumentumok fordítása időszakos jelleggel (angol nyelven)

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • minimum középiskolai végzettség (érettségi)
  • legalább középfokú nyelvismeret angol nyelvből
  • magabiztos felhasználói szintű excel, word ismeret
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség

Munkaidő:

  • állandó délutános műszakban, 13:00- 17:00 óráig

Amit kínálunk:

  • cafeteria juttatás
  • teljesítményorientált motivációs rendszer
  • fiatalos csapat
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület, Illés utca

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal – a bérigény megjelölésével – a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol