www.cvonline.hu

Recepciós helyettesítés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 736677
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Jelenleg egy XI. kerületi partnercégünk részére keresünk alkalmi munkavállalót irodaházukba, recepciós helyettes pozícióra.

Feladatok:

  • recepciós feladatok ellátása
  • vendégek fogadása, útbaigazítása
  • telefonközpont kezelése
  • csomagok átvétele
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • kommunikatív személyiség
  • ápolt megjelenés
  • 18. életév betöltése
  • magabiztos angol nyelvtudás

Munkaidő: H-P heti 5 nap vállalása február végéig.

Amit kínálunk

  • bruttó 660 Ft/óra
  • alkalmi munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon keresztül.