www.cvonline.hu

Recepciós helyettesítés (szeptember végéig)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1079085
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalatának keresünk diákokat recepciós helyettesítés munkára.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Telefonok kezelése
  • Kimenő, bejövő posta intézése
  • Tárgyalók bekészítése
  • Fénymásolás, scannelés
  • Segítség az irodai költözés lebonyolításában

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős MS Excel ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság

Munkaidő: 8.30-17.00

Előnyt jelent:

  • heti 30 óra vállalása
  • folyamatos munkavégzés, megszakítás nélkül szeptember végéig

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 900 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!