www.cvonline.hu

Recepciós (Gödöllő, délutáni 6 órás munkavégzés)

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 759084
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal gödöllői partnerünk részére keresünk 6 órás, délutános recepciós munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vendégek fogadása és útba igazítása
  • Teremfoglalások kezelése a legjobb irodai kihasználtság érdekében
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezésének segítése
  • Vállalati ügyekben érkező beszállítók fogadása, velük történő kommunikáció
  • Bejövő hívások fogadása és továbbítása az illetékesnek
  • Irodaszerek és névjegykártyák beszerzésének intézése
  • Üzemorvosi vizsgálattal kapcsolatos ügyintézés, regisztrációk és adatszolgáltatás
  • Bejövő e-mailes pályázatok átnézése, továbbítása és megválaszolása
  • Nemzetközi posta kezelése
  • Kimenő bejövő levelek ikatatása, feladása és szortírozása
  • Kérések és igények szűrése és kezelése
  • Egyéb ad hoc adminisztratív tevékenységek

 Munkaidő: 11:00-17:00

Elvárások:

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett min. 1 év tapasztalat
  • Érettségi
  • Kiváló kommunikációs és szervezői készség
  • Jó problémamegoldó képességek
  • Határozott, empatikus, segítőkész magatartás
  • Nyílt, proaktív természetű

Előnyt jelent:

  • Azonnal betölthető álláskör

Amit nyújtunk:

  • Kafatéria 3 hónap próbaidő után

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a Link megjelenítése oldalon teheti meg.