www.cvonline.hu

Recepciós folyékony angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2014.12.26.
Hirdetés azonosító: 888907

Multinacionális ügyfelünk budapesti irodájába talpraesett Recepcióst keresünk.

Feladatok:

-Az érkező vendégek udvarias fogadása, eligazítása, a megfelelő munkatárshoz irányítása
-A telefonközpont kezelése, üzenetek átvétele, átadása
-Levelezések bonyolítása
-Zavartalan információáramlás biztosítása
-Foglalások intézése – taxi, étel, asztalfoglalás
-Futárszolgálattal való kapcsolattatás, küldemények rendben tartása
-Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

-Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás
-Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
-Precíz, megbízható, lelkiismeretes, talpraesett személyiség
-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
-Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

-Kellemes munkakörnyezet
-Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján