www.cvonline.hu

Recepciós - felszolgáló

  • A hirdetés 860 napja lejárt

NOBU Budapest Étterem

Hosszútávra, azonnali kezdéssel keres, fiatalos, önmagára és munkájára igényes,

jó kommunikációs készséggel rendelkező, energikus,

recepciós - felszolgáló kollégát

Szakmabeli pályakezdők, jelentkezését is várjuk.

A munkakör betöltéséhez társalgási szintű angol nyelvtudás szükséges.

Elvárás:

  • Hosszútávra tervezés
  • Dinamikus, energikus, fiatalos mentalitás
  • Jó kommunikáció készség
  • rugalmas munkavégzési hajlandóság

Feladat:

Egyes munkanapokon recepciósként:

  • Mindennapi recepciós feladatok ellátása
  • Vendégek fogadása, eligazítása, kísérése
  • Bejövő hívások kezelése

Máskor felszolgálóként:

  • Vendégek magas színvonalú, udvarias kiszolgálása
  • Ételek, italok felszolgálása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Magyar és angol nyelvű, arcképes szakmai önéletrajzzal, nettó jövedelem igény megjelölésével, kizárólag e-mailben az alábbi címen.