www.cvonline.hu

Recepciós és ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Feladatok

  • Recepciós, és ügyfélszolgálati komplex feladatok ellátása és a hozzá kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Pénztárkezelés, napi jelentések készítése
  • Koordinációs, szervezési feladatok, kapcsolattartás orvosokkal, egészségügyi intézményekkel
  • Probléma, panaszkezelés
  • Ügyfelek és páciensek fogadása, pontos, udvarias kiszolgálás, segítségnyújtás
  • Magyar és angol nyelvű ügyfelekkel történő egyeztetés

Elvárások

  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált attitűd, segítőkészség, pozitív hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Egészségügyi ellátásban szerzett tapasztalat előny
  • Főiskolai/egyetemi végzettség előny

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • önálló felelősségteljes munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz, fizetési elvárás és munkába állás legkorábbi idejének  megadásával.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol