www.cvonline.hu

Recepciós-értékesítő

  • A hirdetés 653 napja lejárt

Kistarcsai székhelyű élelmiszeripari cég keres 6 órában recepciós-értékesítő munkatársat, két műszakos munkarendben.

Főbb feladatok:

  • recepciós teendők ellátása: vendégek fogadása, telefonközpont kezelése, faxok iktatása, postázás
  • mintabolti értékesítés, számlakészítés

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angol nyelv alapismerete.

Fényképes önéletrajzokat várunk a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol