www.cvonline.hu

Recepciós / Éjszakai recepciós

  • A hirdetés 1285 napja lejárt

Ha szeretne a turizmus és vendéglátás szakmában igényes munkát végezni és részese lenni egy fiatalos innovatív csapatnak, akkor jelentkezzen hozzánk! Szállodánk, a Hotel Wellamarin****superior Front Office részlege keres

Recepcióst/Éjszakai recepcióst

Feladatok:
A HOTEL WELLAMARIN****Superior szállóvendégeinek a szálloda színvonalához méltó kiszolgálása az alábbiak szerint

  • vendégek érkeztetése, utaztatása
  • vendégek tájékoztatása a szálloda szolgáltatásairól, szabályairól, házirendjéről és a környékbeli szabadidős tevékenységekről
  • vendégek számlájának kiállítása, extra fogyasztásainak pontos rögzítése, ellenőrzése
  • szálloda értékesítési részlege által kialakított árak teljes körű elsajátítása
  • árajánlatkérések, tájékozódások a szálloda arculatának és színvonalának megfelelően való megválaszolása
  • foglalások elektronikusan történő visszaigazolása a szálloda arculatának és színvonalának megfelelően
  • foglalások szálloda által használt front office programban való rögzítése, nyomon követése
  • vendég igények, visszajelzések hatékony kezelése, lereagálása

Elvárások:

  • szállodai Front Office részlegen szerzett munkatapasztalat
  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • legalább középfokú végzettség idegenforgalom vagy vendéglátás területen
  • MS Office haladó szintű ismerete kiváló vizuális és verbális kommunikációs készség
  • Internet teljes körű használata
  • pontos, precíz és mindemellett lendületes munkavégzés
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • vendég centrikusság, rugalmasság
  • jó probléma felismerő és megoldó készség

Előny:

  • Hostware szállodai front office program ismerete
  • orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • változatos munkakör
  • fejlődési lehetőség
  • támogató és jó hangulatú csapat
  • versenyképes fizetés
  • szálláslehetőség

Munkavégzés helye:
Zamárdi

Jelentkezzen magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel az alább megadott e-mail címen a pozíció nevének megjelölésével.

További információk:
A HOTEL WELLAMARIN****Superior 2011.07.01-je óta fogadja vendégeit. A több mint másfél éves üzemelés során szerzett tapasztalatok csak megerősítették a szálloda vezetését és itt dolgozó kollégáit abban, hogy a szállóvendégek elégedettségét csak is minőségi szolgáltatásokkal lehet elérni, aminek hangsúlyos részét az infrastrukturális adottságok mellett a szolgáltatást végző kollégák adják. Éppen ezért nagyon fontos a HOTEL WELLAMARIN****Superior számára, hogy munkavállalói maximális elkötelezettséggel és a szakmájuk iránti messzemenő igényességgel, jó hangulatú, összeszokott csapatban végezzék munkájukat, aminek eredményeként az itt megszállt vendégek pozitív élményekkel távozzanak, és a jövőben visszatérjenek hozzánk.

Helyek Somogy
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő