www.cvonline.hu

Recepciós - Diákmunka

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelek fogadása
  • Beérkező posta kezelése, iktatása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Alapszintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Pontosság, precizitás
  • Üzleti öltözet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Egyéb:

Munkaidő: 09:00 – 17:00

Bérezés: bruttó 650 Ft/óra

Jelentkezni:

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen lehet, azon napok megjelölésével, amelyeket vállalni tudsz.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Német