www.cvonline.hu

Recepciós diákmunka

Hozzáadva: 2017.03.25.
Hirdetés azonosító: 1097708

Az 1996-ban alapított cégcsoport napjainkra a hazai létesítménygazdálkodási piac egyik meghatározó szereplőjévé fejlődött.
Feladatok:

  • A kimenő és beérkező iratok, postai küldemények napi szintű kezelése
  • Iratrendszerezés, irattár rendben tartása
  • Beérkező faxok és emailek kezelése
  • Dokumentumok aláírásra történő előkészítése
  • Irodai, konyhai és higiéniai megrendelések kezelése
  • Szállítói kapcsolattartás, szervizeltetés
  • Megbeszélések szervezése, tárgyalófoglalás koordinációja, termek előkészítése
  • Irodai dolgozók munkájának segítése, problémák kezelése
  • Házipénztár kezelése, készpénzes számlákkal történő elszámolás
  • Szükség esetén futár- és taxirendelés
  • Hideghívások fogadása, megfelelő kezelése
  • Megfelelő hangvételű, kedves, hatékony kommunikáció magyar és angol nyelven

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szervező és problémamegoldó készség, precizitás
  • Magas szintű kommunikációs képesség
  • Kulturált megjelenés és viselkedés, udvariasság

Juttatások:
  • Bruttó 941 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló munkavégzés

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)