www.cvonline.hu

Recepciós diákmunka

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1083869

Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása (telefonkezelés, levelek, számlák, faxok iktatása, stb)
  • Vendégek fogadása
  • A pénzügyi osztály munkájának segítése (számlák iktatása, feldolgozása)
  • Irodaszer rendelések összeállítása, egyéb adminisztrációs feladatok
  • Ügyfelekkel, kollégákkal való együttműködés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyékony kommunikáció angol nyelven
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás

Juttatások:
  • Bruttó 730 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet

Előnyök:
  • Pénzügyi ismeret előnyt jelent

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest