www.cvonline.hu

Recepciós diákmunka

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1018731

Feladatok:

  • Recepciós feladatok ellátása
  • Táblázatok kezelése
  • Bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Általános irodai adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office programok ismerete
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Kereskedelmi vagy pénzügyi tanulmányok előnyt jelent

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 850 forint/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed várjuk, fényképes önéletrajzod, leveled tárgya legyen: "RIC-REC".

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Egyéb információk:
Munkavégzés ideje: Heti minimum 20 óra vállalása hétfő-péntek 08:00-16:30 között, 4-6 órában Munkavégzés helye: Budapest, Budaörs Közvetlen járattal megközelíthető a Népligettől és a Déli pályaudvarról