www.cvonline.hu
Recepciós diák (Referenciaszám: PJ5113)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1097568

Budapesti, II. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Feladatok:
- Telefonok, e-mailek fogadása, postázás
- Vendégek fogadása, beengedése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Az alábbi időpontok közül legalább 1 vállalása:
2016.12.16
2016.12.21-22-23
2016.12.26-30
2017.01.02-03.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzod csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.