www.cvonline.hu

Recepciós (Budapest)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 890424

A HSA Kft. az alábbi pozícióba keres dinamikus, agilis munkavállalót,
hosszútávú munkára, egy műszakos munkarendbe, azonnali kezdéssel:

Recepciós

Feltételek

  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • releváns recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Előny

  • olasz nyelvtudás

Főbb feladatok

  • telefonok kezelése
  • adminisztációs feladatok
  • dokumentumok és a posta iktatása, archiválása

Munkavégzés helye

  • Budapest

Jelentkezéshez küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Regisztrációs szám: HBMMK 6291/2/2001

Olaszul beszélő ügyfélszolgálati asszisztens (Referenciaszám: PJ3228)

Pannonjob Kft.

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban...
Pest, Budapest

Külső Irattáros (munkavégzés helye: Budapest és környéke) (Referenciaszám: PJ3049)

Gyáli központú partnercégünk megbízásából keres...

Account Payable Intern (Referenciaszám: PJ3927)