www.cvonline.hu
Recepciós (Budapest XIII. kerület)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.10.
Jelentkezési határidő: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1200922
lejárt

Belvárosi exkluzív irodaházba keresünk önmagára és munkájára igényes recepciós kollégákat 6 és 8 órában:

Feladatok:

  • Telefonkezelés
  • Vendégek fogadása
  • Tárgyalóközpont konyhájának felkészítése vendégfogadásra
  • Tárgyalóközpont termeinek felkészítése vendégfogadásra
  • Catering igények menedzselése
  • Futárral érkező levelek, küldemények átvétele
  • Kiküldendő futárküldemények regisztrációja, futárhívás
  • Reggeli újságok, napilapok szortírozása adott lista alapján
  • Cégen belüli levelek, küldemények napi kétszeri kiosztása
  • Céges mélygarázsba vendégek részére leadott parkoló foglalások kezelése
  • Taxi hívás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős középfokú/ társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kedvesség, ügyfélközpontúság
  • Előny: hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Teljesen bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Exkluzív irodai környezet
  • Cafeteria
  • Munkaruha

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.