www.cvonline.hu

Recepciós Bruttó 1200 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1180406
lejárt

 Szeretsz emberekkel kommunikálni? Mersz és tudsz is megszólalni angolul vagy németül? Akkor ez a te pozíciód!

Mérnöki tanácsadással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk recepciós pozícióba lelkes diákot.

Görgess lejjebb a többi információért!

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, eligazítása
  • Tárgyalók rendben tartása
  • Catering beszerzésének lebonyolítása
  • Tárgyalók lefoglalása, technikai segítsényújtás (projektor, másoló kezelése)

Munkaidő: Hétfő és péntek között: 7.45 -18.00 között, heti minimum 15-20 óra vállalása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, nappali tagozaton
  • Társalgási szintű angol/német nyelvtudás
  • Kommunikatív személyiség

Előnyt jelent:

  • Recepciós tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszú távú lehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy az alábbi telefonszámon vagy e-mail címen: +36 70 452 3338; E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!