www.cvonline.hu

Recepciós (bruttó 1085 Ft/óra)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1142326
lejárt

Vezető logisztikai partnercégünk részére - a TNT-hez -  keresünk diák munkavállalót, recepciós munkára.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása
  • Beérkező telefonhívások és posta kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Általános irodai adminisztráció

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Munkaidő: Hétfő és Péntek között:  15:00 - 19:00-ig vagy 15:30 - 19:30-ig heti minimum 3-4 napot kellene tudni vállalni

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1085Ft/óra
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • igényes környezet
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a megadott feltételek szerint el tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően vagy a E-mail cím megjelenítése email címen.