www.cvonline.hu

Recepciós asszisztens

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat  több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

 RECEPCIÓS ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Ügyfélfogadás, telefonok és levelek kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat számos településről)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő