www.cvonline.hu

Recepciós-asszisztens

  • A hirdetés 555 napja lejárt

Budapest XI. kerületi irodaház keres recepciós és adminisztratív feladatok ellátására munkájára és önmagára igényes, precíz, mosolygós

recepciós-asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • bejövő, kimenő levelek adminisztrálása, postai küldemények feladása,
  • bérlőkkel való kapcsolattartás, bérlői igények kielégítése,
  • hirdetés, új bérlők szerzése
  • számlázás, követeléskezelés
  • közmű és egyéb szolgáltatókkal való kapcsolattartás,
  • a vezetés munkájának adminisztratív támogatása

Feltételek:

  • legalább középfokú végzettség / 2 éves releváns (irodai adminisztratív, jogi) gyakorlat
  • haladó számítástechnikai ismeretek (problémamentes Windows, Word, Excel kezelés),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, határozott, magabiztos fellépés
  • váratlan helyzetek sikeres megoldása
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előny:

  • angol, német, francia nyelvismeret
  • könyvelöi, jogi gyakorlat
  • főiskolai végzettség

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő