www.cvonline.hu

Recepciós, asszisztens

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Innovatív, páciensorientált magánklinika munkatársat keres

recepciós, asszisztens

pozícióra.

Elvárások:

  • egészségügyi végzettség és munkatapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • számítógép felhasználói szintű kezelése word, excel

Feladatok:

  • telefonok fogadása, időpont foglalások kezelése,
  • páciensek fogadása, tájékoztatása személyesen és telefonon
  • recepcióval kapcsolatos feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztonságos munkahely
  • erős csapatszellem
  • igényes munkakörnyezet
  • versenyképes fizetés

Kérjük a tisztelt pályázókat, hogy az önéletrajz mellett netto fizetési igényüket is jelezzék.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő