www.cvonline.hu

Recepciós-asszisztens

  • A hirdetés 893 napja lejárt

Megbízónk 23 éve folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működik.

Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége, szoftver megoldásaik piacvezető vállalatok működését támogatják.

Számukra keresünk új munkatársat

munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • beérkező telefonok fogadása
  • küldemények iktatása, szétosztása a munkatársak felé
  • ügyfelek, partnerek fogadása, vendéglátása
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • szervezés
  • ügyintézés irodán kívül
  • eszközök beszerzése
  • irodaház üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok

Elvárásaink a jelöltekkel szemben:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • angol középfokú nyelvtudás
  • kitűnő helyesírás
  • irodai szoftverek haladó felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség
  • udvarias, határozott fellépés
  • közvetlen, kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

  • kellemes, családias munkakörnyezet
  • fiatalos munkahelyi légkör

Egyéb:
6 órás munkaidő (fixen 9-15 között)

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

A pályázatokat fényképes, részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, pontos cím, telefonszám, pályázott pozíció nevének, valamint a juttatásokra vonatkozó elképzelések feltűntetésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol