www.cvonline.hu

Recepciós-asszisztens

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Megbízónk 23 éve folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működik. Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége, szoftver megoldásaik piacvezető vállalatok működését támogatják.

Számukra keresünk új munkatársat

 munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • beérkező telefonok fogadása
  • küldemények iktatása, szétosztása a munkatársak felé
  • ügyfelek, partnerek fogadása, vendéglátása
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • szervezés
  • ügyintézés irodán kívül
  • eszközök beszerzése
  • irodaház üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok

Elvárásaink a jelöltekkel szemben:

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal
  • angol középfokú nyelvtudás
  • kitűnő helyesírás
  • irodai szoftverek haladó felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség
  • udvarias, határozott fellépés
  • közvetlen, kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

  • kellemes, családias munkakörnyezet
  • fiatalos munkahelyi légkör

Egyéb:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület.

Jelentkezését az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő