www.cvonline.hu

Recepciós / Asszisztens

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Monoton a munkád, ám úgy érzed többre vagy kepés?

Profi és egyben jó hangulatú csapatra vágysz?

Problémamegoldó képességed kiváló és ezt alá is tudod támasztani?

   Amennyiben ezekre igen a válasz, akkor olvasd tovább!

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk, az alábbi feladatokkal:

  • A bejövő telefonhívások fogadása és az ehhez kapcsolódó napi ügyek intézése
  • A beérkező e-mailek, levelek fogadása, szortírozása, szükség esetén azok megválaszolása
  • Időpontok, találkozók, utazások szervezése
  • Az irodai élet szervezése, koordinálása
  • Tárgyalótermek ügyféligény szerinti berendezése, megbeszélések támogatása, esetenként igényelt catering megrendelése, bekészítése
  • Teakonyha rendjének felügyelete
  • Nyitási és zárási feladatok menedzselése

Amivel rendelkezned kell:

  • Minimum középfokú végzettség és
  • hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat.

Budapesti ingatlan hasznosítás területen tevékenykedő cégünk nettó 110.000 Ft fizetést biztosít a leendő munkatársnak (Kölcsönös szimpátia és hosszútávú együttműködés eseten ez a juttatás emelkedhet).

Érdeklődés esetén küldd önéletrajzodat "Irodai asszisztens" jeligére az alábbi e-mail címre.

Munkaidő: H-Cs 8-17 P 8-14:30

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő